Televizyon quote -quotenetwörk-: Efe Kavak Yellerine Geri Mi Dönüyor?
hayatı pembe olanların buluşma noktası © 2010

Efe Kavak Yellerine Geri Mi Dönüyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi Kavak Yelleri'nin en son bölümündeki sahneler kafaları fazlasıyla karıştırdı. Aslı Efe'nin kendisini telefonla aradığını açıklayacak. Kavak Yelleri'nde bu hafta işler iyice karışıyor. Leyla ve Deniz evlilik kararı alıyor. Hamile olduğunu söyleyen Leyla, Deniz'i evlenmeye ikna ediyor. Aslı'nın kafası ise Efe'den gelen telefonla karışıyor. Diğer yandan Deniz, Mine'nin bebeğinin Burak'tan olduğuna inanıyor. Güven ise babasını bulmanın şokunu yaşıyor. Deniz ve Leyla gerçekten evlenecek mi? Mine bebeğini dünyaya getirecek mi? Acaba Efe ölmedi mi?

Kavak Yelleri'nde bu hafta işler iyice karıştı. Leyla ve Deniz evlilik kararı aldı. Hamile olduğunu söyleyen Leyla, Deniz'i evlenmeye ikna etti. Aslı'nın kafası ise Efe'den gelen telefonla karışıyor. Diğer yandan Deniz, Mine'nin bebeğinin kendisinden olduğunu öğrendi. Güven ise babasını bulmanın şokunu yaşıyor. Deniz ve Leyla gerçekten evlenecek mi? Mine bebeğini dünyaya getirecek mi? Acaba Efe ölmedi mi? Efe, Kavak Yelleri'ne geri mi dönüyor?

EFE GERİ DÖNÜYOR

Olaylı bir şekilde Kavak Yelleri'nden ayrılan Efe yani gerçek ismiyle Dağhan Külegeç diziye geri dönüyor. Efe'nin diziden ayrılmasıyla birlikte gün geçtikce reyting kaybetmesi yapımçıları harekete geçirdi.

Alınan son bilgilere (dedikodulara) göre Efe yani Dağhan Külegeç diziye 118. bölümle birlikte geri dönecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder